Dag Dato Kl Række Pulje Hjemmehold Udehold
Fre 25-08-2017 18:00 U15 Drenge C (2003) 8M - Efterår Pulje 102 FB Fodbold Fynslund B
Fre 25-08-2017 18:00 U15 Piger C (2003) 8M - Efterår Pulje 283 FB Fodbold Ammitsbøl/Egtved
Fre 25-08-2017 19:00 Senior Old Boy´s FB Fodbold 2 FB Fodbold 3
Lør 26-08-2017 11:00 U16 Drenge Liga 4 (2002) 11M Pulje 478 FB Fodbold Vinding SF
Lør 26-08-2017 12:00 U11 Drenge B2 (2007) 8M - Efterår Pulje 23 FB Fodbold Fredericia KFUM
Lør 26-08-2017 12:00 U11 Drenge B2 (2007) 8M - Efterår Pulje 23 Munkevængets FI Vejle Kammeraterne
Lør 26-08-2017 12:30 U19 Drenge Kval (1999-00) 11M/9M Pulje 326 FB Fodbold Team Midtjylland
Lør 26-08-2017 12:45 U11 Drenge B2 (2007) 8M - Efterår Pulje 23 FB Fodbold Vejle Kammeraterne
Lør 26-08-2017 12:45 U11 Drenge B2 (2007) 8M - Efterår Pulje 23 Munkevængets FI Fredericia KFUM
Lør 26-08-2017 14:00 U12 Drenge B2 (2006) 8M - Efterår Pulje 63 FB Fodbold Hover IF
Lør 26-08-2017 14:00 U13 Drenge Liga 4 (2005) 8M Pulje 753 FB Fodbold Horsens Freja
Lør 26-08-2017 14:15 Herrer Serie 4 - Efterår 2017 Pulje 75 FB Fodbold Filskov IF
Lør 26-08-2017 16:00 Herrer Serie 6 11M/9M Pulje 189 FB Fodbold FC Vestbyen
Søn 27-08-2017 10:00 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 FB Fodbold (2) Ammitsbøl SG&I (1)
Søn 27-08-2017 10:00 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 FB Fodbold (1) Vejle Kammeraterne (1)
Søn 27-08-2017 10:00 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Ammitsbøl SG&I (2) Skibet IF (2)
Søn 27-08-2017 10:00 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Skibet IF (1) Vejle Kammeraterne (2)
Søn 27-08-2017 10:15 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Vejle Kammeraterne (2) FB Fodbold (1)
Søn 27-08-2017 10:15 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Ammitsbøl SG&I (1) Ammitsbøl SG&I (2)
Søn 27-08-2017 10:15 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Vejle Kammeraterne (1) Skibet IF (1)
Søn 27-08-2017 10:15 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Skibet IF (2) FB Fodbold (2)
Søn 27-08-2017 10:30 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Ammitsbøl SG&I (1) Skibet IF (2)
Søn 27-08-2017 10:30 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Ammitsbøl SG&I (2) FB Fodbold (2)
Søn 27-08-2017 10:30 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 Vejle Kammeraterne (1) Vejle Kammeraterne (2)
Søn 27-08-2017 10:30 U14 Drenge Liga 4 (2004) 11M Pulje 649 FB Fodbold Erritsø GIF
Søn 27-08-2017 10:30 U7 Drenge (2011) 3M -  Efterår Pulje 322 FB Fodbold (1) Skibet IF (1)
Søn 27-08-2017 11:00 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 FB Fodbold (1) FB Fodbold (2)
Søn 27-08-2017 11:00 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 Alminde/Viuf GIF (2) Ammitsbøl SG&I (1)
Søn 27-08-2017 11:00 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 Alminde/Viuf GIF (3) Ammitsbøl SG&I (2)
Søn 27-08-2017 11:15 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 Ammitsbøl SG&I (1) Vejle Kammeraterne
Søn 27-08-2017 11:15 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 Ammitsbøl SG&I (2) FB Fodbold (2)
Søn 27-08-2017 11:15 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 Alminde/Viuf GIF (3) FB Fodbold (1)
Søn 27-08-2017 11:30 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 Vejle Kammeraterne Alminde/Viuf GIF (2)
Søn 27-08-2017 11:30 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 FB Fodbold (2) Alminde/Viuf GIF (3)
Søn 27-08-2017 11:30 U6 Drenge (2012) 3M - Efterår Pulje 353 FB Fodbold (1) Ammitsbøl SG&I (2)
Søn 27-08-2017 12:00 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 652 FB Fodbold (2) Trelde GIF
Søn 27-08-2017 12:00 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 580 FB Fodbold (1) Skibet IF (1)
Søn 27-08-2017 12:00 U15 Drenge Liga 4 (2003) 11M  Pulje 541 FB Fodbold Gauerslund IF
Søn 27-08-2017 12:00 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 580 Engum UI Skibet IF (2)
Søn 27-08-2017 12:00 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 652 Vejle Kammeraterne Vejle FC
Søn 27-08-2017 12:45 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 652 Vejle Kammeraterne Trelde GIF
Søn 27-08-2017 12:45 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 580 Engum UI Skibet IF (1)
Søn 27-08-2017 12:45 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 580 FB Fodbold (1) Skibet IF (2)
Søn 27-08-2017 12:45 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 652 FB Fodbold (2) Vejle FC
Søn 27-08-2017 13:30 U8 Piger  (2010) 5M - Efterår Pulje 763 FB Fodbold FC Horsens
Søn 27-08-2017 13:30 U10 Drenge C (2008) 5M - Efterår Pulje 550 FB Fodbold Jelling fS
Søn 27-08-2017 13:30 U8 Piger  (2010) 5M - Efterår Pulje 763 Skanderup Hjarup IF Erritsø GIF
Søn 27-08-2017 13:30 U10 Drenge C (2008) 5M - Efterår Pulje 550 FC Kolding Nord Smidstrup/Skærup IF
Søn 27-08-2017 14:15 U10 Drenge C (2008) 5M - Efterår Pulje 550 FC Kolding Nord Jelling fS
Søn 27-08-2017 14:15 U8 Piger  (2010) 5M - Efterår Pulje 763 Skanderup Hjarup IF FC Horsens
Søn 27-08-2017 14:15 U10 Drenge C (2008) 5M - Efterår Pulje 550 FB Fodbold Smidstrup/Skærup IF
Søn 27-08-2017 14:15 U8 Piger  (2010) 5M - Efterår Pulje 763 FB Fodbold Erritsø GIF
Søn 27-08-2017 15:00 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 653 FB Fodbold (1) Taulov/Skærbæk IF
Søn 27-08-2017 15:00 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 581 FB Fodbold (2) Gauerslund IF
Søn 27-08-2017 15:00 U16 Drenge Liga 3 (2002) 11M  Pulje 465 FB Fodbold Virklund B 
Søn 27-08-2017 15:00 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 581 Fynslund B Egtved IF
Søn 27-08-2017 15:00 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 653 Fredericia fF BPI
Søn 27-08-2017 15:45 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 653 Fredericia fF Taulov/Skærbæk IF
Søn 27-08-2017 15:45 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 581 Fynslund B Gauerslund IF
Søn 27-08-2017 15:45 U9 Drenge B (2009) 5M - Efterår Pulje 581 FB Fodbold (2) Egtved IF
Søn 27-08-2017 15:45 U8 Drenge C (2010) 5M - Efterår Pulje 653 FB Fodbold (1) BPI
Mød Firehøje IF i Vandel Idrætshal, Skolevej 8, 7184 Vandel tlf. 75885488 - og i Nørup Hallen, Tørskindvej 3 E, Ny Nørup, 7182 Bredsten tlf. 75883642